18.10.2011 Děkujeme za poskytutí věcného daru panu Jiřímu Šrajerovi, který nám věnoval ze své firmy Jiří Šrajer Elektro servis, mikrovlnku a varnou konvici.


21.9. 2011 Děkujeme za podporu v rámci přípravy a samotného průběhu KAROGALABENE


Velký dík za vydařené malování na trička a tašky, pečlivou přípravu a vedení kurzu patři Lucce Frantové, který proběhl roce 2010.


Děkujeme místnímu Hasičskému záchrannému sboru Královéhradeckého kraje za ukázkovou spolupráci. Dne 4.5.2010 mateřské centrum KAROlínka s promotýmem Nadace BESIP zajistilo ojedinělou prezentaci silniční bezpečnosti. Děti z mateřských a základních škol a také jejich rodiče si mohly prakticky vyzkoušet, jak zlepšit své bezpečí v silničním provozu, součástí projektu byla instruktáž první pomoci.

Trutnovská akce zahájila sérii společných preventivních akcí Sítě mateřských center, Nadace BESIP a Královéhradeckého kraje, jejichž cílem je zvýšit informační servis pro rodiny s dětmi, aktivně zapojit maminky s dětmi do preventivních programů a snížit tragické následky dopravních nehod.

Děkujeme všem, kteří jste svou účastí podpořili naše MC na Dni Hasičů. Prohlédněte si foto na http://mckarolinka.rajce.idnes.cz