Nicole Lisá

Pracuje v MC od roku 2014, kdy při mateřské dovolené vedla programy cvičení rodičů s dětmi a Masáže kojenců batolat. Od září 2016 působí jako koordinátorka programu. Můžete ji pravidelně potkat v MC, ví o všem co se v MC děje nebo bude dít, připravuje a realizuje program pro rodiče s dětmi. Nebojte se jí zeptat na to, co vás těší nebo trápí, umí poradit a vyřešit spoustu věcí. Od roku 1998 působí také v trutnovském bazénu jako instruktorka plavání kojenců a batolat. Má 3 děti.

 

Ing. Hana Cinková

Pracuje v MC od roku 2006 jako koordinátorka, účetní a ekonomka, je jednatelkou OS KARO, dříve pracovala dobrovolnicky. Má na starost vše co se týká grantů, dotací a zajišťování peněz na činnost MC. Takže nám to tady všechno počítá. Pracuje také jako koordinátorka Sítě MC v Královéhradeckém kraji, spolupracuje na projektech s MC v celém regionu. Má 3 děti.

 

Pavla Valnohová

Je členkou Výkonného týmu OS KARO. . Pracuje jako učitelka v MŠ a v současné době je na MD. Má 4 děti. 

 

Drahomíra Tvrdíková

Vede program Cvrček muzikant. Zároveň učí i v ZUŠ v Trutnově. Má 2 děti.

 

Blanka Vylíčilová 

Vede program Zpívánky kde nás doprovází na piáno. Angažuje se v Úpickém ochotnickém divadle. Má dvě děti.

 

Lukáš Chudoba

Hudebník, který vede výuku klavíru. Je učitel na venkovské ZŠ a v odpoledních hodinách se věnuje výuce hry na klávesové nástroje. Působí v několika hudebích skupinách a skládá vlastní hudbu. (www.lukaschudoba.cz)

 

Eva Havelková 

Vede v centru kurzy předporodní přípravy Maternité a Podpůrnou skupinu kojení. Je registrovaná dětská sestra a certifikovaná laktační poradkyně. Od roku 2010 pracuje na novorozeneckém oddělení. Má dvě děti. www.maternite.jecool.net

 

Olga Fojtíková DiS.

Vede v centru kurzy předporodní přípravy Maternité a Podpůrnou skupinu kojení.  Je diplomovaná porodní asistentka  a od roku 2005 s malou přestávkou pracuje jako porodní asistentka. Má jedno dítě. www.maternite.jecool.net

Kontakt

Mateřské centrum KAROlínka z.s.
Školní 13
541 01 TRUTNOV
č. účtu: 170338485/0300
721474188, 736677236
mc.karolinka