masáže pro maminky - duben

Nemáte hlídání, bolí Vás záda a potřebujete relax?

Milé ženy, pro velký úspěch jsme se rozhodli přidat další termín masáží!

Bolí Vás záda a Vy nemáte hlídání pro děti?

Přijďte k nám i s prckem - můžete s sebou vzít také doprovod (babičku, kamarádku, partnera) a zatímco Vy budete relaxovat, děťátko si bude hrát v naší herně.

Věnovat se Vám bude Ing. Lenka Fridrichová - Masáže u Vás doma, která Vás ošetří přírodními oleji ve farmakologické kvalitě značky Mama Baby Remedies.

 

Vyzkoušet můžete tyto techniky:

  • Klasická masáž - Masáž zad, nohou, případně i celého těla. Uvolnění svalového napětí pomocí masérských hmatů. Délka dle Vašeho výběru.
  • Dorn - Technika k uvedení těla do rovnováhy za pomocí dechu, pohybu a terapeutických hmatů. Šetrná metoda, která rovná kosti a klouby do své původní a rovnovážné polohy. Současně se bezpečně uvolňují blokády v tkáních a toku energie. Následně pomocí jednoduchých a rychlých domácích cvičení, tento rovnovážný stav udržujete. Délka trvání záleží na rozsahu problému. Většinou se pohybuje v rozmezí mezi 1-1,5 hodiny. Po ošetření doporučen klidový režim ideálně 3 dny.
  • Breuss - Jedná se o jemnou, energetickou masáž páteře, která uvolňuje tělo i mysl. Pomocí třezalkového oleje regeneruje meziobratlové ploténky, prohřívá a dodává energii. Součástí je třezalkový zábal. Délka 30 minut. Masážní olej mírně barví, proto si vemte třičko u kterého Vám to nebude vadit.
  • Reiki - Nejedná se přímo o masáž, ale o uvolnění energetických blokád v těle a doplnění životní energie za pomoci přikládání rukou. Podporuje přirozené schopnosti těla se léčit. Délka je u čakrového systému cca 30 minut, celé tělo 60 minut.
  • Těhotenská masáž (odborná garance UNIPA) - jemná masáž celého těla v leže na boku. Tělo je vypodložené polštářem a z části přikryté dekou. Masáž pomáhá od bolestí zad, nohou a ramen. Relaxační účinky jsou umocněny použitím mandlového oleje s příměsí eterických olejů, dle Vašeho výběru. Vhodná od 14 tt.
    Po 38. tt. je možné provádět masáže připravující tělo na porod a po 40. tt využívám reflexních bodů k vyvolání porodu. Délka masáže dle vašeho přání maximálně 60 minut.


KDY:
18.04.2024 / 9:00 - 14:00 hod.
Na přesném časovém termínu a technice masáže se domluvíte telefonicky. 
KDE: MC KAROlínka Trutnov, Školní 13
CENA: 30 minut 350,-kč, 60 minut 600,-kč.
Čistá prostěradla jsou zajištěna.

Počet míst je omezen - objednávejte se TEĎ na telefonu:
Ing. Lenka Fridrichová 777 160 288

e-mail:
lenka-fridrichova@seznam.cz

Pokud Vám termín v KAROlínce nevyhovuje, je možné si na výše uvedeném telefonu, nebo e.mailu objednat masáž u Vás doma.

Masáže v KARolínce duben.png