16.dubna vypukne každoroční sezónní bazar.

I když možná máte pocit, že všechno běží svým tempem a jaksi samo sebou, opak je pravdou:

Nutně potřebujeme každou volnou ručku...

1.     v pátek 13.4. po celý den (od 9 hod.) na úpravu prostor pro bazar (vše vyklidit, nanosit stoly, přichystat věšáky, ramínka...)

2.     v pondělí 16.4. na zapisování donesených věcí, podle zkušeností je potřeba 5-6 dvojic až trojic, další lidé na roznášení oblečení dle druhů na příslušné hromady, třídění botek, méně odvážné mohou nosit vodu, kávu, čaj pro pracující apod.

Celý večer pak trávíme tříděním oblečení a rovnáním na přichystané stoly, (aby se na to mohli všichni koupěchtiví v úterý ráno vrhnout)

3.     17.4. ,18.4. a 19.4. pomoc při hlídání u prodeje, odšpendlování, rovnání do tašek, rovnání spadaného, dohledávání ztracených lístků k oblečení a oblečení ke ztraceným lístkům...

4.     19.4. po poledni- velké třídění toho co zbylo zase zpátky podle lidiček, kteří oblečky donesli, také většinou setrváváme do nočních hodin

5.     20.4. pomoc při výdeji neprodaného, kontrole kusů atd.

 Proto neváhejte a zapište se do přiložené tabulky! (Někteří tak již učinili přímo v KAROlínce a těm už předem děkujeme :-)

Nováčky zaučíme.

Pro dobrovolníky na bazaru zajistíme oběd, bližší informace týden před bazarem.

Odměnou vám budiž povznášející pocit z dobře vykonané práce (a naštvaní chlapi, že celý týden není doma nic k jídlu a děti jsou pořád u babičky :-) a možnost prvního výběru přímo při zapisování věcí, třídění, roznášení apod. A že se najdou každoročně pěkné kousky!

Těšíme se, že konečně jednou vše proběhne za hojné účasti v klidu a my budeme chodit spát ještě před půlnocí :-)

Za pracovní bazarový tým Mgr. Jana Bartoňová

 PS: Jakékoliv dotazy zodpovíme emailem nebo telefonicky.