MÁME PRO VÁS OD LEDNA NOVINKU

Cvičení pro maminky s fitness trenérkou a nutriční specialistkou Pavlou Campbell

Milé maminky,

od ledna máme nový program šitý na míru pro vás! 

Jde o cvičení, které má za cíl vrátit vás zpět k sobě do svého těla před těhotenstvím a pomoci vám vydat se cestou zdravého životního stylu. 

Půjde o různé způsoby posilování, především s vlastní vahou, občas s pomůckami, ale vždy takové, které respektuje vaše momentální možnosti.

Každá lekce bude jiná, aby vás cvičení bavilo a abyste do něj mohly kdykoliv naskočit.

A protože víme, jak je obtížné zajistit si hlídání dětí, mohou být vaše děti v herničce, kde na ně během cvičení uvidíte, nebo se mohou batolit přímo u vás. Kdykoliv tak své děti zaopatříte, podle jejich potřeb.

Ke cvičení potřebujete jen svoje tělo, vodu a ručník. Případně vlastní cvičební podložku, ale nějaké vybavení v centru máme. 

A kdo je Pavla Campbell? Maminka čtyř dětí, které budete odmítat uvěřit její věk.

Pavla vždy ráda sportovala, ale během mateřství na sport nebyl čas a po třetím porodu cítila, že se potřebuje vrátit zpět do své kondice.

Tak se vzdělala v oboru fitness trenéra, nutričního specialisty a kouče zdravého životního stylu. V těchto oborech se stále dál vzdělává, aby tu dnes mohla být pro vás. 

Pavlu najdete na FB Buď fit s radostí  kde se, prosím, budete registrovat do zprávy před každou lekcí, případně svou registraci včas zrušíte. Je to důležité, kvůli organizaci.  

Začínáme v úterý 9.1. 2024 v 10:00 hod. a pak pravidelně každé úterý. 

Své případné dotazy můžete směřovat na e-mail:
pavla.campbell@seznam.cz

Cena jedné lekce 80,-kč. cvičení pro maminky Pavla Campbell 2 png.png