Seminář Jdeme do školy - 24.9. 2015  od 17.00 - 20.00 hodin v MC KAROlínka. Rezervace na e-mailu ada@fitadvice.sk. Více informací neleznete zde. (Omlouváme se, v plakátu je chybně uvedený termín konání semináře. Seminář se koná 24.9. Děkujeme za pochopení.)

Co kdybyste nadcházející školní rok prožili co nejvíc v poklidu? Jaké by to bylo, kdyby se neobjevily problémy spojené se školní aklimatizaci? Jaké by to bylo, kdyby úkoly nebyly boj? Kdyby jste ušetřili čas i peníze za opakované nakupování nových pomůcek, protože ty existující navždy zmizly? Anebo kdyby návštěvy školy nebyly noční můrou, ale příjemným přátelským setkáním rodiče s učitelem s cílem co nejvíc podpořit vaše dítě? Kdyby… Kdyby… Kdyby…

Jestliže vás tyto otázky zaujaly, nebo jste si za „Kdyby…“ dosadili vaše osobní rodičovské přání,  určitě oceníte seminář, který jsem si pro vás na konci léta připravila. Je nejenom pro rodiče prvňáčků, ale i pro ty, kteří chtějí nový školní rok odstartovat v pohodě a spolu s dítětem si ho užít.

Budeme se bavit, diskutovat, učit se od sebe navzájem. A možná nový školní rok začneme s přehledem, respektem a zvesela.

Těší se na vás Mgr. Andrea Žilková, Ph.D.