INTUITIVNÍ PÉČE O ZDRAVÍ
16.6.2015 od 18 hod
Intuitivní péče o zdraví může předejít naší budoucí závislosti na farmaceutickém průmyslu. Nejenom správná životospráva, ale také naše mentální aktivita má vliv na to, jak dlouho bude náš život v tomto těle dostatečně komfortní. Učiníme-li ze svého organismu biochemickou laboratoř a péči o zdraví předáme do rukou odborníkům, ztrácíme příležitost, upříst jemné předivo mezi fyzickým a duševním tělem z vlastních myšlenek, pocitů a přání. Některé nemoci ani nejsou určeny k vyléčení, ale jako řeč duše k nám promlouvají, a nebo před nás staví výzvy, které můžeme přijmout jen my sami, pomocí intuice.


Pojměme tedy další setkání jako příležitost sdílet své nemoci :) a nalézat způsoby, jak je využít k práci na sobě. Nalezneme osobní  hlásku pro doplnění chybějících zdrojů, zesílení, a nebo hojení vnitřního poranění.

 Zájemcům, jejichž vůle je připravena přijímat praktické podněty, nabídnu různé způsoby, jak se s ohledem na rozvoj fyzického zdraví setkávat na duševní úrovni sám se sebou, což je vždy léčivé.


Srdečně zvu a těším se na setkání, absolvent druhého ročníku studia psychofonetiky, Jiří Švec.