Díky obrovskému zásahu do běhu občanského sdružení KARO jsme byli nuceni shánět sponzory, dary, práci, úsilí a energii, abychom pro Vás - Nás vytvořili nové adekvátní zázemí mateřského centra.

Víme, že sponzorovat jakožto běžný člověk neziskovou organizaci znamená si "utrhnout od úst". Nicméně jsme připravili způsob, jak toto utržení není tak enormní. Nabízíme tedy možnost sounáležitosti s tvorbou "nové KAROlínky" v podobě možnosti přispět jakoukoliv částkou. Pokud bude tato částka vyšší než-li 1000,-, pak je pro Vás a Vaši rodinu připraveno členství v OS KARO pro rok 2012 zdarma v případě částky vyšší než-li 5000,- je zde připraveno členství pro rodinu na rok 2012 a 2013 zdarma.

Proto pokud jste uvažovali o tom, jak nám (si) pomoci, můžete zvážit tuto možnost. Pomoci nám můžete také i tím, že se budete podílet na provoze v mateřském centru (jakožto denní služba, denní odpolední služba, vedení tématických aktivit - hudební koutek, cvičení, úklid, volnočasové aktivity atd.), nebo při organizaci různých nárazových akcí (Táta frčí, Město Draka aj..).

 

Za veškeré poskytnuté dary, práci a energii, či obecně podporu velice děkujeme a vážíme si jí! Věříme, že si stejně, jako my uvědomujete, že vše co děláme, děláme pro radost nejen Vaší, ale hlavně radost našich dětí.